Vše jsem četla, klidně pište dotazy. Hledání na stránce: ctrl. F

15. Skřetí pomsta

17. srpna 2007 v 23:44 | Poppaea
Ron, Harry a Hermiona neměli co jíst. Nejvíce to vadilo Ronovi, který byl ještě k tomu oslabený a byl velice protivný. Zjistili, že medailon zvyšuje jejich popudlivost a nedůtklivost a dohodli se, že se budou střídat v jeho nošení. Začali se pravidelně stěhovat se stanem z místa na místo, kvůli bezpečnosti a přemýšleli při tom, kde by mohli být zbylé viteály.
Jednou se v blízkosti jejich stanu potulovala skupinka uprchlíků, nemohli vidět stan, ale tři přátelé slyšeli všechno, co si povídali. Byli to skřeti Griphook a Gornuk, poté otec Tonksové, Dirk a Dean Thomas. Dozvěděli se tak novinky.
Pozůstatky Brumbálovy armády se pokusili ukrást Nebelvírův meč se Snapovy kanceláře. Nebyli naštěstí nijak zvlášť potrestáni, ale meč byl poslán do banky ke Gringottům. Skřet zjistil, že meč je jen kopií, ale nic neřekl, protože nikdy nebude sloužit kouzelníkům, kteří se začali vměšovat do záležitostí banky. Byla to jeho forma pomsty.
Jediný časopis, který odolával vlivům smrtijedů, byl Jinotaj. Ten jediný psal pravdu, ale spousta lidí mu nevěřila.
Otázkou bylo, kde je skutečný meč. Ale Ron to již nevydržel. Byl unavený a hladový, chtěl vidět svou rodinu a Harry neměl žádný plán. Odešel od nich
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama