Vše jsem četla, klidně pište dotazy. Hledání na stránce: ctrl. F

2. Památka

11. srpna 2007 v 17:38 | Poppaea
Harry zatím byl v Zobí ulici a dělal si pořádek ve svém pokoji. Zbývaly už jen čtyři dny a poté bude moct kouzlit. Vyndával si věci z kufru a narazil při tom na zrcátko od Siriuse, zlatý medailon, lotroskop...Na hromadě Denních věštců našel vydání s Brumbálovým nekrologem. Popisoval zesnulého jako nejlepšího člověka v kouzelnickém světě. Napsal ho totiž jeho dlouholetý přítel.
Brumbál přišel do školy jako ten, jehož táta nenávidí mudly. Byl totiž uznán vinným v případu napadení tří mladých lidí. Brzy si ale Brumbál začal tvořit svou vlastní pověst, a to hlavně díky svému obrovskému talentu. Brumbál měl kromě bratra Aberfortha ještě malou sestřičku Arianu. Právě její smrt a smrt jejich matku pro něj byly velkými ranami.
Další článek o Brumbálovi napsala Rita Holoubková, která jako vždy hledala pouze skandály. Poutala v něm na svou novou knihu: Život a lži Albuse Brumbála, v které rozebírá temné stránky tohoto naoko skvělého muže. Naznačuje, že smrt jeho sestřičky nebyla přirozená a snižuje jeho úspěch v souboji s Grindewaldem.
Harryho to nevýslovně rozčílilo, náhodou se podíval do zrcátka a na okamžik se mu zdálo, že v něm viděl nějaké oko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama